Рецензія на: Новікова О., Тулузакова О., Штанденко У. Українська мова як іноземна : підготовка до тесту. Тренувальні завдання. Середній рівень : навч. посіб. / О. М. Новікова, О. Г. Тулузакова, У. М. Штанденко ; за ред. О. М. Новікової. – Миколаїв : Вид-
DOI:
https://doi.org/10.18523/lcmp2522-92812018156163Анотація
Незважаючи на політичні та соціально-економічні умови, в яких нині перебуває Українська держава, кількість тих, хто цікавиться її культурою, а відтак і мовою, можливо, не так стрімко, як хотілося б, але все-таки збільшується. Щодо ареалу поширення, то незмінною залишається потреба вивчення мов європейських держав, серед них і тих, які мають перспективи членства в ЄС. Тому й українську вивчають у багатьох європейських вищих навчальних закладах. Саме тут з особливою увагою стежать за новинками на ринку дидактичних посібників, адже це не тільки новий матеріал для роботи з іноземною аудиторією, але й завдання, що враховують найновіші тенденції й рекомендації фахівців, які допоможуть кращому й ефективнішому вивченню іноземної мови. Можливо це, звісно, за умови професійного оформлення та ретельного підходу до видання
Матеріал надійшов 14.06.2018
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Svitlana Romaniuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License CC BY 4.0, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).