Новаторська лексикографічна праця для навчання української мови як іноземної та поширення знань про Україну у світі
DOI:
https://doi.org/10.18523/lcmp2522-9281.2024.10.221-229Анотація
Новаторська лексикографічна праця для навчання української мови як іноземної та поширення знань про Україну у світі (Рецензія на: Shevchuk, Yuri I. (2022). Ukrainian-English collocation dictionary for students of Ukrainian (Шевчук, Юрій І. Українсько-англійський комбінаторний словник). Second printing (corrected). New York: Hippocrene Books, Inc., 970 p.)
Посилання
- Chadiuk, M. (2021, July 9). Bezpretsedentna pratsia. Yurii Shevchuk: “U tsomu slovnyku ya beru proaktyvnu pozytsiiu, namahaiuchys povernuty v obih tsilu nyzku pytomykh ukrainskykh sliv”. Den. https://day.kyiv.ua/article/ukrayintsi-chytayte/bezpretsedentna-pratsya [in Ukrainian].
- Shevchuk, Yuri I. (2022). Peredmova. U Yuri I. Shevchuk, Ukrainian-English collocation dictionary for students of Ukrainian. Second printing (corrected) (pp. XXII–XXXV). Hippocrene Books, Inc. [in Ukrainian].
- Skurativska, Ya. (2021, June 19). U SShA vyishov drukom... Chornym po bilomu. http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2848171&fbclid=IwY2xjawEXpRtleHRuA2FlbQIxMAABHflufpXJS3TeX_-dRTu6eTFMhCMYpudEcpthcIh5uB8M8ppSn82GnT4V7w_aem_mi3rsaDqiDV11yPscFWtOA [in Ukrainian].
- TrekTok — profesor ta movoznavets Yurii Shevchuk. (2021, July 30). Radio Trek. https://www.youtube.com/watch?v=QW7wLVUSNkQ [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Inna Renchka
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
а) Автори зберігають за собою авторські права на твір на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License CC BY 4.0, котра дозволяє іншим особам вільно поширювати (копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі) та змінювати (міксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних) опублікований твір на умовах зазначення авторства.
б) Журнал дозволяє автору (авторам) зберігати авторські права без обмежень.
в) Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо поширення твору (наприклад, розміщувати роботу в електронному репозитарії), за умови збереження посилання на його першу публікацію. (Див. Політика Самоархівування)
г) Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у репозитаріях) тексту статті, як до подання його до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).